Pracujeme v CLOUDU kdykoliv a odkudkoliv.

Už si nedokážeme představit pracovat v jiném, než v cloudovém prostředí. Je naprosto jedno, kde jsem, ale do POHODY či dalších potřebných aplikací, se dostanu všude, kde funguje internet.

Umíme tak výhod CLOUDU maximálně využít a k tomu navíc úspěšně eliminovat většinu nevýhod práce na dálku.

Co získáte přesunem do cloudu.

  • Nemusíte utrácet za drahý a výkonný hardware
  • Nemusíte platit za licence, které mohou brzy zastarat
  • Za normální peníze dostanete míru zabezpečení, o které se i větším firmám pouze zdá
  • Svobodu pohybu - můžete potřebné úkoly vyřešit kdekoliv
  • Časovou nezávislost - můžete odpoledne sportovat, navečer dodělat vše potřebné
  • Snadno můžete sdílet data s Vašimi kolegy, zákazníky, dodavateli,...
  • A navíc se k ničemu nezavazujete více než na kalendářní měsíc

 

Na kolik CLOUD přijde.

Základní cena za přístup včetně výkonové rezervy pro POHODU je 445 Kč bez DPH za uživatele a měsíc.

Za tuto cenu získáte přístup ke vzdálené ploše Windows za zabezpečenými routery a službu aktualizace systému POHODA. Nemusíte tak sami nové verze ani instalovat.

ChciSystem s.r.o. Vám zajistí migraci Vaší současné instalace POHODY. Přemigrujeme data, dokumenty, logy, xml soubory, obrázky, upravené tiskové sestavy, přístupová práva, pomůžeme s nastavením homebankingu apod. Cena se odvíjí od časové náročnosti procesu migrace obvykle mezi 2.700 - 5.400 Kč bez DPH.

Microsoft 365 a sdílení dat

Maximální produktivity dosáhnete v CLOUDU využití služby Microsoft 365. Ideální plán je podnikový Enterprise E3 za 745 Kč bez DPH za uživatele a měsíc. Získáte 50GB email, 1TB prostor pro OneDrive a SharePoint a 5 instalací aplikací Office včetně jedné instalace do CLOUDU. Váš osobní počítač již tak bude opravdu pouze pracovní nástroj a nikoliv špatně zabezpečený nosič dat, o která můžete kdykoliv přijít.

V případě, že pro emailové služby chcete využít jiného poskytovatele, bude Vám postačovat plán Enterprise Apps za 380 Kč bez DPH za uživatele a měsíc. Získáte 1TB prostor pro OneDrive a 5 instalací aplikací Office včetně jedné instalace do CLOUDU

SQL Server

Pokud užíváte POHODU SQL/E1, PAMICU SQL, získáte k dispozici i plnou verzi Microsoft SQL Serveru. Cena závisí na počtu a velikosti databází a na počtu uživatelů. U menších objemů cena začíná cca na 2.000 Kč bez DPH měsíčně za celou instanci. U velmi rozsáhlých objemů v řádu desítek GB databází a desítek uživatelů cena dosahuje k 20.000 Kč bez DPH měsíčně. Kontaktujte nás, velmi rádi Vám připravíme kalkulaci.

Reference

Díky pohodě, všemožným úpravám, nastavením a SW třetích stran zvládáme raketový růst našeho eshopu.

Jindřiška, jednatel