Kontaktní údaje:

ChciSystem s.r.o.
Na Srázu 449
463 12  Liberec

IČ: 22800484
DIČ: CZ22800484

Email: info@ChciSystem.cz

Telefon recepce: 485 146 093
Telefon účetní: 484 800 303
Telefon technická podpora: 484 800 304

 

Kde nás najdete:

Zeptejte se nás

pavel-150x100.png

Pavel Danilo
jednatel, účtař, databázista, pohodář
pevná linka: 485 146 093
mobil: 608 278 213
email: Pavel@ChciSystem.cz

adel2-150x100.png

Adéla Danilo
jednatel, vše co nezvládne Pavel, musím já
pevná linka: 485 146 093
mobil: 774 924 392
email: Adela@ChciSystem.cz

jana_web.png

Jana Bernatová
účetní, mzdovka
telefon: 775 281 563
email: Jana.Bernatova@ChciSystem.cz

sona_web1.png

Soňa Kalinová
účetní, mzdovka
pevná linka: 484 800 303
mobil: 776 764 587
email: Sona.Kalinova@ChciSystem.cz

verca_web.png

Veronika Valentová
účetní, mzdovka
mobil: 776 016 747
email: Veronika.Valentova@ChciSystem.cz

klara_web.png

Klára Hušková
účetní, mzdovka
pevná linka: 484 800 303
mobil: 775 718 723
email: Klara.Huskova@ChciSystem.cz

účetní150x100.png

Monika Zajíčková
účetní, mzdovka
mobil: 776 764 587
email: Monika.Zajickova@ChciSystem.cz

účetní150x100.png

Radka Králová
účetní, mzdovka
mobil: 777 811 547
email: Radka.Kralova@ChciSystem.cz

partner_POHODA.jpg

Certifikovaný partner POHODA je specialistou na otázky související s možnostmi ekonomického systému POHODA, jeho funkcemi, vybavením, nastavením a použitím. Certifikát osvědčuje znalosti produktu POHODA z technického i účetního hlediska.
Získání označení Certifikovaný partner POHODA je podmíněno složením písemné certifikační zkoušky. Certifikační zkouška není zpoplatněna.
Předpokladem pro úspěšné absolvování zkoušky jsou praktické znalosti partnera a STORMWARE s.r.o.pro tuto zkoušku neposkytuje specializované školení.

partner_SQL.jpg

Certifikovaný partner instalace SQL/E1 je specialistou na instalaci a nastavení aplikací POHODA SQL, POHODA E1, PAMICA SQL a SQL serverů společnosti Microsoft.
Získání označení Certifikovaný partner instalace SQL/E1 je podmíněno složením písemné a praktické certifikační zkoušky. Certifikaci mohou získat pouze držitelé platného certifikátu Certifikovaný partner POHODA. Certifikační zkouška není zpoplatněna.
Zájemce o složení zkoušky má možnost absolvovat dvoudenní specializované školení. Cena školení je uvedena v ceníku pro obchodní partnery.

partner_PAMICA.jpg

Certifikovaný partner PAMICA je specialistou na otázky související s možnostmi personálního a mzdového systému PAMICA, jeho funkcemi, vybavením, nastavením a použitím. Certifikát osvědčuje znalosti produktu PAMICA z technického i účetního hlediska.
Získání označení Certifikovaný partner PAMICA je podmíněno složením písemné certifikační zkoušky. Certifikační zkouška není zpoplatněna.
Předpokladem pro úspěšné absolvování zkoušky jsou praktické znalosti partnera a STORMWARE s.r.o. pro tuto zkoušku neposkytuje specializované školení.

Ekonomicko-informační systém POHODA.
Výrobce ekonomicko-informačního systému POHODA. 

Reference

Díky pohodě, všemožným úpravám, nastavením a SW třetích stran zvládáme raketový růst našeho eshopu.

Jindřiška, jednatel